Teslimat: 

trendogaltas.com sitesinden almış olduğunuz ürünler anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo ile 1 ile 3 iş günü içerisinde sizlere gönderilecektir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Kargo Ücreti :Müşteriye Ait

İade Koşulları

trendogaltas.com sitesinden aldığınız ürünü, Türk Tüketici Kanununda belirtilen kurallara göre 14 gün içinde faturanız ile beraber, ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile  iade edebilirsiniz.

İade ve değiştirme talepleriniz için,ürün iade formunu doldurmanız yeterli olacaktır. İadeler mutlak surette faturası ile beraber, ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı ile birlikte yapılmalıdır

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sizdeki tüm kopyaları ile faturanın aslını göndermeniz gerekmektedir.

İade Alınmayacak Durumlar

İade edilecek ürünlerin kullanılmamış olmaları gerekmektedir.

Kullanılan malzemelerin karşılaştığı darbeler(düşürme,çarpma) yüzünden kırılan taşlar nedeni ile iade alınmaz.

İade İşlemi

Gelen ürün incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise,  iade işlemi başlatılır ve tarafınıza iadenizin onaylandığı bildirilir. Onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde kredi kartı ile işlem yapıldı ise kredi kartınıza,havale yada eft ile yapıldı ise hesabınıza iade edilir.